Urinálne kondómy Ultraflex®, Pop-On®, WIDEBAND®

 Sú sú vyrobené zo 100 % medicínskeho silikónu - z najlepšieho materiálu, ktorý nespôsobuje alergické reakcie a prispieva k zabezpečeniu optimálnej kožnej integrity. Hlavnou výhodou silikónu je, že umožňuje odparovanie potu cez kondóm. Tým sa znižuje hromadenie vlhkosti, ktoré môže viesť ku kožnej macerácii a kondóm je tak pohodlnejší pri nosení.

Vysoko kvalitné adhezívum zaisťuje spoľahlivú priľnavosť a pritom jednoduché odstránenie kondómu, priehľadný, zápachu odolný materiál umožňuje ľahkú vizuálnu kontrolu pokožky.

Ultraflex® - samolepiaci kondóm so štandardnou dĺžkou. Priesvitný, priedušný silikón zaručuje pohodlné a spoľahlivé nosenie všetkým používateľom.

Pop-On® - maximálna priľnavosť a kratšia dĺžka. Je vhodný pre širšiu škálu pacientov, vrátane pacientov s retrakciou penisu alebo pre tých, ktorým vyhovuje umiestenie lepiacej vrstvy v prednej časti kondómu.

WIDEBAND® sú samolepiace urinálne silikónové kondómy so štandardnou dĺžkou a s rozšírenou lepivou oblasťou
kvôli spoľahlivému prilepeniu. Sú vhodné pre mužov s dobrou dĺžkou penisu, ktorí sú aktívni alebo im iné typy kondómov dostatočne nedržia.

 

Výrobca: C.R. Bard, Inc., USA                   Bard logo

 Ultraflex           Pop-On           wideband

      

Ďalšie informácie k uvedeným produktom najdete v priloženej brožúre a letáku.

na stiahnutie:

urinárne kondómy - brožúra

Sprievodca používaním - leták

 

Prihlásenie